Make your own free website on Tripod.com

 

Twoja strona

Strona którą dla was przygotuję będzie wyglądała tak jak "Opisy firm". Z tą różnicą że na dole strony nie będzie licznika a Na górze będzie trochę inny tekst, tło też będzie inne (możecie wybrać lub stworzyć własne):

Wszystkie linki na stronie będą prowadziły do waszych stron werbunkowych.

Aby zakwalifikować się do otrzymania takiej strony musicie zarejestrować się w polecanych firmach i przysłać mi (opcją prześlij dalej) maile z potwierdzeniem od tych firm. Jedyną rzeczą którą możecie (musicie) zmienić w tych mailach to usunięcie waszego hasła dostępu, login musi zostać. Niektóre firmy wymagają posiadania strony wpiszcie http://toxi3.tripod.com/money.htm a po otrzymaniu własnej zmienicie na swoją. Poza tym w wyślijcie mi wiadomość dzień wcześniej że zamierzacie przysłać mi potwierdzenia, dodajcie do niej linki referencyjne.

Jeżeli nie podacie mi linku referencyjnego do jakiejś firmy to wpiszę swój.

Tu macie próbki tła.

Możecie się także zdecydować na własne tło i wtedy w załączniku przysyłacie własną próbkę. Pamiętajcie że tło składa się z wielu małych części a nie jednej ogromnej. Wasze tło nie może przekraczać 100 kb (to i tak bardzo dużo bo te moje mają od 500 b do 1,5 kb) po otrzymaniu zmniejszę maksymalnie jego objętość i w przypadku dostrzegalnej straty jakości prześlę wam próbkę i sami osądzicie którą chcecie mieć na stronie. Kolor liter możecie dobrać samemu tak jak i fonty. Fonty najlepiej mi przyślij w załączniku (nie mam wszystkich). Zawsze sprawdzajcie czy wybraną czcionką da się pisać polskie znaki. Jeżeli wolicie abym sam dobrał kolor i czcionkę to zaznaczcie żebym się nie dopytywał. Jeżeli umieszczę nową firmę wyślę wam mój link abyście mogli się zarejestrować (jeśli wam się spodoba) i podać mi wasz link referencyjny (znowu musi być email potwierdzający członkostwo). Po otrzymaniu emaila wyślę wam stronę z dodaną firmą. Jeżeli uznacie że dalej sami będziecie się zajmować stroną to napiszcie do mnie nie zapomnijcie dodać czy chcecie otrzymywać informacje o nowych firmach czy nie. Możesz zażądać strony wraz z wszystkimi plikami używanymi przez FrontPage 2000 ale wtedy przestaję się nią zajmować. 

Strony wysyłam mailem lub na wasz serwer ftp (musisz mieć konto www podać mi login i hasło) Jeżeli szukacie miejsca na stronę to odwiedźcie Wirtualną Polskę. Po otrzymaniu strony koniecznie wyślijcie mi powiadomienie. We wszystkich emailach podawajcie swoje imię i nazwisko gdy dostaniecie stronę dam wam także ID. Do wyszukiwarek dodajecie strony na własną rękę ale ja piszę meta name i keyword (w sprawie szczegółów skontaktuję się z wami poprzez email).

 

Darmowe liczniki - www.activstats.pl  

Strona przeznaczona do przeglądania w rozdzielczości 1024x768

Toxi2605@wp.pl