Make your own free website on Tripod.com

Oszustwa

[ Strona główna ] [ Porady ] [ Opisy firm ] [ Oszustwa ] [ Loterie ]

Porozmawiaj na moim forum dyskusyjnym!

English Version

 

Jeżeli macie zamiar na własną rękę szukać firm w których warto się zarejestrować mam tu dla was kilka rad.

1. Zawsze czytajcie zasady przed przystąpieniem do programu. Jeżeli jest to dla was zbyt nudna lektura to co najmniej przestudiujcie sekcję FAQ.

Przykładem może być program CashRead. Który jest uczciwy ale nieopłacalny.

Po wejściu na stronę od razu rzucą się wam w oczy następujące informacje 

- 50$ za zapisanie to kupa kasy więc oferta przyciąga uwagę wszystkich

- do 20$ za mail też nie ujdzie niczyjej uwadze

- system polecania w którym dostajemy od1$ do 10$ za poleconą osobę w zależności od poziomu wydaje się być bardziej niż rewelacyjny

- jeżeli jeszcze dodamy że dostajemy bonus w postaci kilku procent tego co zarobią nasi poleceni powoduje iż z miejsca możemy rzucić pracę i zabrać się za odbieranie maili

Niestety interpretacja tego wszystkiego po miesięcznym odbieraniu maili oraz przeczytaniu Terms&Conditions jest raczej odstraszająca niż zachęcająca.

- 50$ to 10% tego co należy uzbierać aby móc wypłacić  pieniążki

- 20$ za mail to dobry haczyk na łatwowiernych bo wartość maili z reguły nie przekracza 10c a jeżeli już to jest to aż 12c

- system polecania to poroniony pomysł bo te 1$ do 10$ dostajemy dopiero po wypłaceniu przez nas pieniędzy

- bonus w postaci kilku procent od zarobków naszych poleconych owszem dostaniemy ale nie wcześniej niż oni się zdecydują (a raczej zarobią) na wypłatę

Czyli mamy zarobić 500$, po odjęciu tych początkowych 50$ zostaje 450. Ponieważ dostajemy 2 - 3 maile dziennie po 10 - 12c to miesięcznie przy dobrych wiatrach zarabiamy 10$ co daje nam oczekiwany czas wypłaty 45 miesięcy. Po tym czasie możemy oczekiwać wpłynięcia procentu z naszych poleconych. Jedynym pocieszeniem jest fakt iż nasz czek będzie zawierał dodatkowo pieniążki za polecanie.

Taki system stosuje wiele programów, proponuję wam obejrzeć tą stronę i zwrócić uwagę na sposób logowania jest tam miejsce na Email lub Login, hasło, i małe otwierane menu. Jeżeli znajdziecie program z takim wystrojem dobrze się zastanówcie zanim się zarejestrujecie.

2. Jeżeli ktoś was poleca to zapytajcie czy odebrał już wypłatę.

3. Czasem program będzie miał bardzo mało prawdopodobną liczbę członków wtedy sprawdźcie ile czasu jest na rynku (niestety rzadko się zdarza żeby oszust wpisał coś podejrzanego na pierwszy rzut oka).

4. Od czasu do czasu dostaniecie maila od którejś z firm że pojawił się oszust na sieci warto zapamiętać.

Typowi oszuści jednak nie piszą w Terms&Conditions o złych stronach. Oni będą się wydawać fer aż do czasu gdy nagle nie będziecie mogli się zalogować albo przestaniecie otrzymywać maile. Może się zdarzyć że firma nagle się rozpłynie.

 

 

Darmowe liczniki - www.activstats.pl  

Strona przeznaczona do przeglądania w rozdzielczości 1024x768

Toxi2605@wp.pl