Make your own free website on Tripod.com

Opisy firm

[ Strona główna ] [ Porady ] [ Opisy firm ] [ Oszustwa ] [ Loterie ]

Porozmawiaj na moim forum dyskusyjnym!

English Version

 

 

Na sieci można znaleźć setki albo i tysiące programów które wam zapłacą z czytanie maili, surfowanie czy cokolwiek innego. Na tej stronie znajdziesz jedynie kilka z nich ale masz gwarancję że są to firmy uczciwe które sprawdziłem osobiście. Nie ma tu chłamu który być może przyniesie zysk. Jeżeli informację o którymś z programów otrzymałem od znajomego to do czasu kiedy przekonam się iż jest on rzeczywiście pewny, w rubryce "Moja ocena" będzie widniał napis "nie sprawdzone"

 

e-gold - międzynarodowe konto internetowe bez niego niema po co sięgać do linków poniżej.

Gdy założysz konto w e-gold to wpisz się do e-specie aby za każde uruchomienie przeglądarki dostać trochę złota.

 Jeśli chcesz dostawać 2% depozytu dziennie przez 365 dni w roku to skorzystaj z Ez-bucks.

Systemy mailowe

Nazwa Opis
Publifacil Absolutnie najlepszy system mailowy jaki kiedykolwiek powstał. Jego siła opiera się na doskonale przemyślanym systemie polecania podobnym do tego z systemów MLM o matrycy 4x7. Oznacza to że jeżeli przyłączysz się do tego programu to nie pozostaniesz sam w kwestii polecania osób ale wszyscy członkowie zarówno sponsorzy jak i poleceni będą szukać osób które włączą się do twojej struktury płacowej. Jeżeli zapełnisz całą swoją matrycę to twój zysk wyniesie co najmniej 100$ dziennie. Należy jednak zauważyć że jest to plan długookresowy.

 

Nazwa Opis
The-Owl-Post Program bardzo podobny do powyższego ale przynoszący zyski znacznie szybciej. Jego zaletami są; matryca 5x3 (lub 5x4 za 15$ jednorazowo), wypłaty poprzez e-gold oraz niski (15$) próg wypłacalności. System jest nowy bo ma dopiero 5 tys. członków. Pierwszych 8 referrali (żadnych znajomych) zdobyłem w ciągu 1 dnia. To mój absolutny rekord.

 

Nazwa

Warunek wypłaty

Poziomy referencyjne

Moja ocena

TheMoneySuite    §

0,50 $

3

6/6

Jay'sPaidemail

350 $

6

5/6

Mike'sPaidemail

150 $

10

5/6

PennMail 3 $ 2 6/6
PaidMailINC 1 $ 2 Raczej kicha ale zobaczymy
TitanicRewards 0 $ 6 Ocenę wystawię około 8-11-2002
TopDollarEmails 5 $ 6 Zapowiada się bardziej niż obiecująco

*Jeśli statystyki są czerwone to oznacza że program służy mi do ogłaszania się a nie do zarabiania.

§ oznacza że ogłoszenia dajemy za darmo        Advertising details

Systemy dla surferów/reklamowe

Nazwa Opis Moja ocena
1Heluva Pozwala na jednoczesne promowanie strony i na zarabianie poprzez surfowanie po stronach inwestorów. Za 5$ także możesz stać się inwestorem. Pięć poziomów referencyjnych zapewnia szybki zarobek. 6/6
ClickityCash Pozwala na jednoczesne promowanie strony i na zarabianie poprzez surfowanie po stronach inwestorów. Pięć poziomów referencyjnych zapewnia szybki zarobek. 6/6

 

System EMM

Sklep Internetowy

Jest to dość nowy system który powstał w odpowiedzi na tak zwane systemy MLMy. MLM pozwala wam na zarabianie pieniędzy poprzez inwestycję na zasadzie piramidy i w założeniu ma wam zapewnić fortunę bez robienia czegokolwiek. Zakładam że nie należysz do naiwniaków i nie wierzysz w to że można mieć coś z niczego, MLMy padają jak muchy pochłaniając miliony dolarów wydane przez łatwowiernych nieszczęśników (jedynym sposobem na zarobienie w MLM-ach jest przystąpienie do CashClub9 ale nawet ten klub nie pomoże osobom które nic nie chcą robić). EMM ma coś z MLM ale poza inwestycjami daje wam także możliwość prowadzenia własnego sklepu internetowego więc jeśli nawet nie zdecydujecie się na inwestycję to i tak macie źródło dochodu. Dodatkowym plusem jest to że sami możecie robić zakupy co często gęsto jest bardziej opłacalne niż zajście na dół do sklepu. Gorąco polecam.

P.S. Jeżeli nie będzie się wam chciało czytać 7 dniowego kursu który wam przyślą po rejestracji to nie zapomnijcie o kliknięciu w link znajdujący się na końcu wiadomości z 7 dnia.

 

MLM

Jeśli chcesz w przyszłości przystąpić do programu typu MLM to zacznij od firmy CashClub9, która powstała aby każdy mógł zacząć rekrutacje na długo przed ruszeniem rekomendowanych przez nich programów. Członkostwo w tym klubie jest darmowe więc nie zaszkodzi się zapisać. Dzięki temu programowi będziecie mieli bardzo dobry start w MLM-ach, zyski od pierwszego miesiąca są niemożliwe do osiągnięcia bez pomocy takich firm jak CashClub9. Niektóre z polecanych przez nich programów są darmowe a inne nie ale nikt was nie zmusza abyście przystąpili do któregokolwiek. Polecam wszystkim którzy poważnie myślą o swojej przyszłości.

Jeżeli poważnie myślicie o promowaniu waszej strony w sekcjach "paid to click" to zróbcie sobie bannerek. Nie musi on być jakiś wymyślny ale ważne żeby był bo inaczej wasza oferta jest znacznie mniej zauważalna. Dla przykładu mój wygląda tak.

Jeżeli nie macie strony i nie umiecie jej zrobić a chcieli byście mieć to zarejestrujcie się w  wymienionych przeze mnie firmach i prześlijcie mi email z potwierdzeniami waszego członkostwa. 

SZCZEGÓŁY

 

Darmowe liczniki - www.activstats.pl  

Strona przeznaczona do przeglądania w rozdzielczości 1024x768

Toxi2605@wp.pl