Make your own free website on Tripod.com

Jak to działa

[ Strona główna ] [ Porady ] [ Opisy firm ] [ Oszustwa ] [ Loterie ]

Porozmawiaj na moim forum dyskusyjnym!

English Version

Do Góry
Jak to działa
Co trzeba zrobić
Proces rejestracji
System wypłat

 

Programy mailowe

Pierwsze i podstawowe pytanie jakie mi się nasunęło po znalezieniu takiej oferty, to dlaczego niby ktoś miał by mi płacić za czytanie maili i ile mi za to dadzą? Jeśli chodzi o zarobki to nie jest tajemnicą, że rejestracja w jednej takiej firmie nie da wam zadawalających zarobków nawet po roku, ale nie jest także tajemnicą, że nikt wam nie zabroni zarejestrować się w każdej podobnej firmie jaką znajdziecie. Jeśli skorzystacie z wszystkich a przynajmniej większości linków (także programy do surfowania i sklep) które u mnie znajdziecie to miesięcznie wyciągniecie około 300$ i w każdym następnym miesiącu coraz więcej.

Teraz postaram się wytłumaczyć dlaczego firmy te są takie chętne do płacenia nam. Na samej górze drabinki stoi sponsor-firma lub osoba prywatna która chce promować swoje usługi lub swoją stronę w Internecie. Ponieważ spam (wysyłanie niechcianych maili, reklama na forum do tego nie przeznaczonym) nie podniósł by prestiżu firmie, muszą oni zapłacić komuś kto ma ogromną bazę użytkowników którzy z chęcią odbiorą takie wiadomości. Takimi właśnie chętnymi jesteśmy my, nie to żebym był zainteresowany jakimiś zakupami w stanach, kartami kredytowymi czy beznadziejnymi wyszukiwarkami firm o których nigdy przedtem nie słyszałem, ale za każdy taki mail dostaję centa czy kilka centów co w rozrachunku miesięcznym daje wspomnianą przeze mnie sumkę. Reasumując system jest taki:

1) my wchodzimy na stronę sponsora poprzez mail który otrzymamy

2) sponsor wykłada kabonę pośrednikowi (ten kto wysłał nam mail)

3) Pośrednik pewną część tych pieniążków daje nam, następną część osobom które nas poleciły (o tym zaraz), a to co mu zostanie to niech mu na zdrowie wyjdzie i oby żył długo i szczęśliwie.

Teraz omówię system referencyjny czyli polecanie innych chętnych do takiego zarobku. Polega to na tym że jeśli jesteś zarejestrowany to masz prawo (obowiązek) polecać swoich znajomych. Jeśli ci znajomi zarejestrują się i podadzą twój login to twoje konto zostanie uzupełnione o pewną z góry ustaloną stawkę, ale to jeszcze nie wszystko bo przy każdej transakcji jaką dokona osoba polecona też dostaniesz bonus. W różnych firnach system ten obejmuje od 1 do 10 poziomów osób poleconych, ciężko jest to jasno wytłumaczyć ale spróbuję. Ty polecasz osobę więc jest ona twoją osobą poleconą 1-go poziomu, gdy ona kogoś poleci to ta następna osoba staje się również twoją osobą poleconą tylko że 2-go poziomu i tak dalej aż do granicy ustalonej przez firmę, łatwo zauważyć, że osób 10-go poziomu można mieć naprawdę dużo. Zaznaczam że bonus jest ustalony z góry procentowo lub w centach i nie zmniejsza on pieniążków które wpłyną na konto osoby odbierającej mail ! ! !Piszę to grubymi i dużymi literami bo jakiś palant czegoś nie doczytał do końca i zaczął szerzyć tą idiotyczną plotkę, łatwo policzyć że przy niektórych systemach referencyjnych osoba polecająca nic by nie zarobiła.

Wydaje mi się że to wszystko co trzeba wiedzieć na temat działania tej usługi jeśli czegoś nie wyjaśniłem to proszę o pytania na e-mail.

 

 

Darmowe liczniki - www.activstats.pl  

Strona przeznaczona do przeglądania w rozdzielczości 1024x768

Toxi2605@wp.pl