Make your own free website on Tripod.com

Co trzeba zrobić

[ Strona główna ] [ Porady ] [ Opisy firm ] [ Oszustwa ] [ Loterie ]

Porozmawiaj na moim forum dyskusyjnym!

English Version

Do Góry
Jak to działa
Co trzeba zrobić
Proces rejestracji
System wypłat

 

Programy mailowe

Na początku należy założyć konto e-mail chyba, że chcecie otrzymywać na swoją aktualną skrzynkę kilkadziesiąt wiadomości dziennie. Ustalcie sobie login i hasło najlepiej takie samo lub podobne dla wszystkich rejestracji żeby później nie siedzieć z kartką przed monitorem i nie tracić cennego czasu. Najpierw załóżcie konto w banku internetowym e-gold bo tam większość firm wam będzie wypłacać pieniążki. Zapamiętajcie lub zapiszcie numer konta i rozpocznijcie rejestracje w wybranych firmach wszystkie informacje znajdziecie w dziale opisy firm. Proponuję nie wybrzydzać tylko rejestrować się po kolei we wszystkich jeśli uważasz że któraś za mało płaci to znaczy że jesteś żądny zysku więc tym bardziej powinieneś skorzystać ze wszystkich ofert. Bardzo ważne jest abyście podawali prawdziwe dane bo mogą wam wysłać czek na jakiś debilny adres i dupa z waszego miesiąca pracy. Dla ścisłości w miejscu ZIP code podajemy kod pocztowy chyba że będzie oddzielne miejsce na Postal code a przy wyborze zainteresowań podajecie tyle na ile pozwala firma bo od tego zależy ile i jakie maile będą do was wysyłane. Już podczas rejestracji wiele firm daje ci możliwość polecenia kogoś znajomego, ja osobiście radzę najpierw im o tym wspomnieć a później rekrutować. 

Dobra jesteśmy więc zarejestrowani w banku i u naszych pracodawców, co dalej. Teraz czekamy na nasze pierwsze maile, nie wyrywajcie sobie włosów z głowy jeśli na drugi dzień nie dostaniecie żadnego albo tylko jeden czy dwa. Po 48 godzinach od rejestracji nie będziecie się mogli opędzić od nadmiaru:)

OK. Masz nową wiadomość, co by tu z nią zrobić? Wszystkie wiadomości są robione na podstawie podobnego schematu. W tytule będzie powiadomienie czy mail jest płatny choć niektóre firmy o tym zapominają. W mailu będzie kupę linków na które trzeba klikać aby nasze konto zostało zasilone. Niby proste ale jeśli ktoś nie zna angielskiego to może mieć problemy więc rozwinę temat. Generalnie są trzy rodzaje linków; te na które trzeba kliknąć i ewentualnie poczekać na otworzenie strony po czym możemy ją zamknąć, te na które trzeba wejść i poczekać określony czas (podany u góry po lewej) zamknąć taką stronę możemy dopiero po zmianie komunikatu we wspomnianym miejscu albo te które prowadzą do wyszukiwarek w których musimy wykonać prawidłowe wyszukanie i kliknąć na któryś z wyników. Wyszukiwarki zostawiłem na koniec ponieważ może się zdarzyć że będzie dodatkowa instrukcja nad linkiem która będzie nam mówić że musimy wykonać na przykład 3 wyszukania. Inną sytuacją jest komunikat po kliknięciu na wybrany rezultat szukania że sponsor zastrzegł sobie iż nie będzie płacił za wejścia osób z poza US. W takim przypadku najlepiej jest wpisać w wyszukiwarce słowo związane z podróżami czy wakacjami chociażby TRAVEL i mamy z głowy bo ci płacą każdemu.

Link płatny zawiera w adresie sformułowanie "runner.php" lub twój login

Dodatkową metodą zarabiania jest zdobywanie punktów które później wymieniamy na pieniądze na przykład 2500 punktów na 5$, punkty zarabiamy tak samo jak pieniążki więc nie będę się powtarzał linki niczym się nie różnią ale może być przy nich adnotacja że to link niepłatny lub link warty "?PTS".

Teraz przejdę do systemu referencyjnego. Po rejestracji otrzymacie maila z potwierdzeniem że zostaliście wpisani. Będzie tam wasz Login i Hasło oraz wasz osobisty link referencyjny. Link ten możecie wysyłać waszym znajomym i jeżeli zarejestrują się oni używając go, to w miejscu osoby polecającej pojawi się wasz Login a na wasze konto będzie wpływać bonus za reklamę. Można też rejestrować się ze strony głównej pracodawcy i wpisać tą informację ręcznie. Ogólnie przyjęło się zasadę że zawsze wpisujemy osobę polecającą a już na pewno nie kasujemy jej wpisu, czysta uprzejmość, wyraz podziękowania dla osoby dzięki której znaleźliśmy nowe źródło zarobku. Staraj się polecać jak najwięcej osób bo to przyniesie ci z czasem większy zysk niż odbieranie maili. Muszę was z góry uprzedzić że nie da się zarabiać tylko z systemu referencyjnego jeśli nie będziecie odbierać maili to zostaniecie skasowani z bazy waszego pracodawcy albo nie będziecie mogli podjąć pieniędzy bo zbyt mało zarobiliście samemu. Sam bardzo chętnie zapiszę się na wasze konto jeśli znajdziecie dobrą firmę.

 

 

Darmowe liczniki - www.activstats.pl  

Strona przeznaczona do przeglądania w rozdzielczości 1024x768

Toxi2605@wp.pl